סדנאות, תוכן ועוד
איך בוחרים נכונה ארונות לבית?

איך בוחרים נכונה ארונות לבית?

החיים שלנו מתנהלים לא אחת על פי ההחלטות ובחירות שנעשה, כאשר כל בחירה מגלמת בתוכה השלכות עתידיות ובדיוק כמו בחירה של רכב, בגדים, בני זוג ואפילו חברים גם בחירה של ארון דורשת לא מעט מחשבה והתעמקות בבחירה. ארונות בדומה לדוגמאות שרשמנו מעל אמורים להיות יעילים ואפקטיביים לאורך כל השנה, כשהנוחות בשימוש, העיצוב והגודל נמנים מבין שלל אפשרויות. לכן בבחירה של ארון בין אם בשל מעבר אל דירה חדשה ובין אם בכל מועד כזה או אחר, בהחלט תעלה עימה לא מעט שאלות כמו עומק הארון, העיצוב שלו וכמובן האם לבחור ארון בהזמנה אישית או מוכן.

ארון בהזמנה אישית או ארון מוכן?

עיצוב הבית או החדרים נע על פני מגוון פריטים שונים וכאשר מדובר בארון בגדים, מדובר בפריט הדורש התאמה כמעט מושלמת אל החלל בו יהיה נוכח. ובשל כך בחירה של ארון לא פעם תגיע עם מנעד גדול של מאפיינים ותכתיבים שונים, החל מהתאמה של עיצוב כללי של הבית או החלל בו יימצא ועד לאופי השימוש, העומק והגובה של הארון. לכן בחירה של ארון בעיצוב אישי תהיה לא פעם התלבטות די בריאה, שכן ארונות מעוצבים ומותאמים אישית, יוכלו להיות מותאמים לגדלים שונים של חלל, לארונות מיוחדים כמו אזור נעליים ועד למקומות תלייה. עם זאת כאשר מדובר בבחירה של ארון מוגמר, יכולת ההתאמה בחלק מהמקרים תצומצם אבל בהחלט תוכל לחסוך את ההתלבטות בעיצוב ולחסוך זמן עד לקבלת ארון מעוצב אישית.

עומקים חומרים וסוג הארון

כמו כן בחירה של ארון גם תנוע על גבי מספר מאפיינים נוספים ולא רק על גבי בחירה אישית או רכישה של ארון קיים, אלא גם בגודל הארון, החומרים ממנו הוא עשוי והסוג שלו. כך למשל אחת ההתלבטויות אשר תהיה רלוונטית עבור לא מעט ארונות, היא ללא ספק ההתלבטות שבין ארון הזזה לבין ארון דלתות שכן עיצוב זה יוכל לחסוך לא מעט מקום בחדר עם פתיחת הארון אבל לא רק. נדבכים נוספים בבחירה של ארון ינועו בין עומקו של הארון, הנע בממוצע על גבי 60 ס"מ ולגבי חומרי הגלם שכן מרבית הארונות עשויים "סנדווביץ" וסיבית או ארון מעץ מלא. למידע נוסף – https://www.riviera.co.il/