סדנאות, תוכן ועוד
איך לעצב מחדש את קירות הבית?

איך לעצב מחדש את קירות הבית?

עיצוב הבית יכול להיות לא פעם כאב רק לא קטן, במיוחד כאשר אנחנו מדברים על עיצוב הקירות של הבית. לקירות ישנם חוקים שונים משאר הפריטים בבית שאותם נרצה לעצב, מכיוון שכיום יש כל כך הרבה אלמנטים ופריטים שיכולים לעזור בעיצוב, הדבר יכול באמת לגרום לבלבול אחד גדול. אז כדי שתוכלו לעצב את הבית והקירות בצורה הנכונה ולדעת במה להשתמש, המאמר הבא הוא עבורכם.

טפטים ומדבקות

בשנים האחרונות שוק הטפטים הלך וגדל במימדים עצומים ואליו נוספו גם מגוון רחב של מדבקות, אלו הפכו מבלי שהרגשנו לאחד מהכלים הרחבים שהבית יכול להתעצב סביבו. למשל אם אתם מעצבים את קירות חדר הילדים שלכם, תוכלו למצוא מדבקות שרלוונטיות כמעט לכל גיל וגם תוכלו למצוא את המדבקות בגדלים שונים ובדגמים שונים. יחד עם חדר הילדים תוכלו גם לעצב את הסלון בעזרת המדבקות ולבחור רקעים, גיבורי על או אפילו טפט שלם שיחליף את הצבע בקיר.

ציורי שבלונה

יחד עם המדבקות עולם העיצוב של הבית התפתח גם ברמת הצבעים והעיצוב שמתאפשר, כך שאם עד לפני כמה שנים היינו רוצים איזה שהוא עיצוב חדש לקירות הבית בעזרת צביעה מחודשת, היום נוכל למצוא מגוון רחב של ציורי שבולה אשר יתנו אווירה שונה לחלוטין. תוכלו לדוגמא לפרוס סלוטייפ לבן ולצבוע את האזורים שנותרו ריקים, בעזרת טכניקה זו תוכלו לעצב את הקיר שתרצו ולצבוע אותו בצורה ייחודית מגניבה וללא עזרת אנשי מקצוע.

תמונות ושאר החברים

אך יחד עם הצבעים המדבקות והטפטים ישנם עוד אינספור צורות וטכניקות שיעזרו לכם לעצב את הבית, כך שאם תרצו לבצע איזה שהוא שינוי בעיצוב הבית לפעמים כל מה שתצטרכו זו תמונה חדשה או אפילו ציור חדש שיתלו אל מול הכניסה אל הבית. לא פעם יצירות או תמונות מסוגלות לגרום לעיצוב מחדש של הקירות וללא מאמץ מיוחד.

סיכום

אנשים רבים מעדיפים היום לעצב את הבית והקירות בעצמם, יחד עם גישה זו נוצרו המון טכניקות אשר יכולות לעזור בפעולה זו. לכן אם אתם גם מחפשים אחר העיצוב המחודש לקירות שלכם או לשינוי באווירת הבית, תדעו שהיום תוכלו לעשות זאת בקלות.