סדנאות, תוכן ועוד
כמה אמור לעלות מגש אירוח?

כמה אמור לעלות מגש אירוח?

בשנים האחרונות מלאכת האירוח מתחדשת בלא מעט אביזרים ואלמנטים אשר הופכים את האירוח להרבה יותר נעים, נוח וכמובן שטעים. אחד מאותם שינויים וחידושים אלו כמובן מגשי האירוח, המגיעים במגוון רחב של טעמים, מתכונים בין אם נבקש להמתיק את הערב או הבוקר לאורחים שלנו ובין אם נבקש לפנק את האורחים שלנו בארוחת בשרית שופעת. אך בחירה של מגשי אירוח כמו בחירה של לא מעט רכישות שנבצע במהלך החיים, מתבססת על פני מגוון של של מאפיינים אשר יוכלו להפוך את מגש האירוח שלנו לזול יותר או יקר יותר. לכן בהזמנה של מגשי אירוח, שאלת העלות היא איננה השאלה היחידה שיש לשאול לפני תיאום הגעת השליח.

עלות של מגשי אירוח-לא רק טעם גם זמן

בחירה של מגשי אירוח עלולה להיות כאב ראש לא קטן עבור המארחים, שכן אירועים שונים נעים על גבי קונספטים אחרים כמו בר מצווה, בת מצווה, אירועי חברה ועוד. לכן בחירה שכזו עלולה להיות בחירה מנצחת או מפלה לא טעימה, על כן מומלץ להכיר את השעה ואת אופי האירוע. שכן באירועים המתקיימים בשעות הבוקר ניתן לשלב לשם דוגמא מגשי אירוח חלביים. מגשים אלו לעומת מגשים בשריים נחשבים למעט יותר יקרים, לא רק בשל הגיוון שניתן להכניס בהם כמו מגשי אירוח הכוללים סנדוויצ'ים בלבד או סלטים אלא גם בשל העלויות הנמוכות משל מגשי אירוח הכוללים בשרים. אפשר להתרשם יותר כאן – https://www.lehamim.co.il/

מנה עיקרית או תוספת חלבית?

לצד שעת האירוע חשוב להבין איזה ערך או טעם נבקש להעניק לאורחים שלנו, בין אם האורחים שלנו הינם חובבי בשר מושבעים או כאלו המבקשים לשלב את מגשי האירוח עם משקאות חמים. לכן העלויות של מגשים כאלו עלולים להשתנות גם כאשר מדובר באותם טעמים או חומרי גלם, כך למשל מגש אירוח גדול ומפנק הכולל ירקות מפנקים יכול לנוע ממחיר של מאתיים שקלים עד אלף שקלים. לכן חשוב להבין איזה תפקיד מגשי האירוח יהיו באירוע, בין אם מדובר במגשי אירוח הכוללים פירות וירקות או מוצרי מאפה שיוכלו להשתלב בסוף האירוע או שמא נבקש מגשים גדולים ומפנקים שיוכלו להשביע מספר גדול של אנשים.