סדנאות, תוכן ועוד
משתלה שעושה משלוחים

משתלה שעושה משלוחים

בשנים האחרונות אפשר לחוש את טרנד הצמחים מפנה אבק מלא מעט מרפסות וארוניות שונות ברחבי הבית, יחד עם הטרנד הלוהט או אם אפשר לומר המרענן ניתן גם למצוא משתלות רבות העונות על צורכי הצמחים ובעליהם. אם בעבר משתלות צמחים התהדרו בעיקר בסוגי הצמחים/הזרעים שמכרו, כיום עם המודעות ההולכת וגוברת בכל הנוגע לגידול צמחים, הרי שתפקידן של המשתלות הולך ומשתכלל ואינן רק משמשות לקניית צמח כזה או אחר, אלא גם לעוד מגוון פריטים שונים ואף לייעוץ. ויחד עם שלל התפקידים החדשים, זמינות החנויות גם היא משתנה, לכן יצאנו לחפש אחר משתלות כמו משתלת גן ירק, אשר מספקות לא רק ייעוץ וסוגים שונים של צמחים אלא גם עושות משלוחים.

קל שתיל

בפינה קסומה שבין אזור השרון לנתניה אפשר למצוא את אחת המשתלות הוותיקות והגדולות במדינה, "קל שתיל" הפועלת מעל לארבעים שנים ומשתרעת על פני 35 דונמים ירוקים של שתילים, צמחים שונים, תבלינים ומגוון כלים  שימושיים כאלו ואחרים. מלבד כל אלו קל שתיל מספקים גם משלוחים דרך הזמנה אינטרנטית או דרך הזמנה טלפונית, דרכם ניתן להזמין את רוב הפריטים המוצעים למכירה ב"קל שתיל".

נירוונה

המשתלה המשפחתית יושבת באזור כרכור/עין עירון והיא הוקמה לפני 30 שנים בידי זוג צעיר, עם השנים הצטרפו עוד ועוד מבני המשפחה ומשתלת נירוונה מספקת לא רק צמחים מטריפים וססגוניים אלא גם בית עבור זנים וצמחייה שונה. דרך משתלת נירוונה ניתן להזמין גם באמצעות הזמנה טלפונית וגם דרך אתר האינטרנט, שם אפשר למצוא שתילי ירקות, עציצים לבית, עציצים לבית והמשרד ועוד מגוון כלים שונים שיכולים לשמש את מגדלי הצמחים.

משתלת אזור

משתלת אזור ממוקמת ברחוב דרך השבעה 104 חולון, היא מספקת קטלוג עשיר במיוחד עבור משלוחים וביניהם כלולים החל מזרי פרחים מרשימים, סחלבים, זרעים, פקעות, כלי חרס ועוד מגוון תכשירים וציוד מקיף לגידול צמחים בצורה מקצועית. גם בכל הקשור לזרי יום הולדת מושקעים הכוללים בקבוקי יין ומארזים מפנקים שונים, ניתן גם למצוא במשתלת אזור. בכל הקשור למשלוחים דרך משתלת אזור ניתן לקבל שירות החל מאור יהודה ורעננה ועד לשוהם, רמלה ולוד.