סדנאות, תוכן ועוד
נגריה מומלצת בירושלים

נגריה מומלצת בירושלים

עונות המעבר תמיד מביאות איתן את תחושת האוויר שמרעננת את הלחות או הגשם שנתקע אצלינו בחלון או ברחוב הבית, תחושה כזו גם מלווה אותנו בתקופות של התחדשות, גם של הטבע וגם של החגים והמועדים שמתלווים אליהם. ובזמנים כאלו אין דבר יותר מעולה לעשות לעצמכם ולבית שבו אתם גרים, איזה שהוא שינוי קטן ובריא כמו החלפה של ארון ישן באחד חדש, בדיוק בזמנים בהם צריך להחליף את ארון הבגדים, להוציא את הבגדים החמים ולהחזיר את הקצרים. או שלכבוד השנה החדשה חשבתם להחליף את מיטת הילדים הישנה. כך או כך ייתכן ותזדקקו לנגר מקצועי מאזור ירושלים, שיוכל להגשים את החלומות מעץ. אם כך בואו נכיר מספר נגריות בירושלים.

סטודיו עץ

נגרייה ירושלמית בעלת ותק של קרוב ל30 שנים בתחום העץ והנגרות, בעלת התמחות בשילובים שונים של עץ וחומרים נוספים החל מארונות מטבח, אזורי ישיבה, מיטות, שידות ועוד מגוון רחב של פתרונות עץ שונים.
חלק מלקוחות החברה נמנים בין לקוחות פרטיים רבים, מוסדות ממשלתיים, בנקים ועוד מגוון אדריכלים הנעזרים ב"סטודיו עץ" עבור פתרונות מגוונים ויצרתיים עבור לא מעט לקוחות. את הנגרייה תוכלו למצוא אזור התעשייה עטרות.

נגריית מומי

הנגרייה שבהנהלתו של מומי ואלירן אוהרון אשר מגוון פרויקטים ייחודים הנעים בין הפשטות אל בין פתרונות שאינם עוד נראו בעולם עיצוב העץ. הנגרייה שאת עבודותיה מלווים אדריכלים, קבלני בניין במידת הצורך ובמעצבים שונים. הנגרייה מתמחה בייצור של מעט עבודות שונות ואומנות עץ לבתים וגם לעסקים כמו: חדרי אמבטיה, רהוט גן ופרגולות למיניהם, מטבחים בצורות ובעיצובים שונים, דלתות לחדרים ולבתים, ספריות מזנונים וכמובן יצירות עץ שונות המתאימות ללא מעט חלקים בבית או לעסק. נגריית מומי בעלת ותק של קרוב ל40 שנות ניסיון בעבודת עץ ותוכלו למצוא אותה ברחוב המסגר 6 בבית שמש.

נגרותא

הנגרייה שנמצאת באזור התעשייה הר טוב ב' יכולה להיות מעולה עבור לא מעט עבודות שונות, החל מפירזול מתקדם, צביעה אומנותית ומגוון רחב של סוגי עיצוב ובנייה. בנגריית נגרותא תוכלו להתלבט בין סגנון כפרי, קלאסי או מודרני כאשר מבין כל אלו תוכלו לעצב את ארונות, ריהוט משרדי, מזנונים, חדרי ילדים ואת הסלון החדש שלכם. הנגרייה שחרטה על דגלה שילוב טכנולוגי מתקדם, רמת גימור מעולה ועמידה בזמנים מספקת את שירותיה עבור אדריכלים, מעצבי פנים ומוסדות שונים. וכמובן שגם אתם תוכלו למצוא יחד עם אופיר את הרהיט שאליו אתם מייחלים. 
מוזמנים להכיר עוד נגריות בגוגל.