סדנאות, תוכן ועוד
צפון תל אביב זה יותר למשפחות או לרווקים?

צפון תל אביב זה יותר למשפחות או לרווקים?

העיר תל אביב נחשבת שנים כעיר הבירה של התרבות בישראל, ובתוכה מתגודדים לא מעט מסעדות, אזורי בילוי פנאי ותרבות. לא מעט מאזורי הבילוי האלו נמצאים באזור דרום העיר ומרכז העיר, והופכים את האזור לשוקק ולמלא חיים בכל שעות היממה. יחד עם זאת גם בצפון העיר נהנים מלא מעט ברים ומסעדות ברמה גבוה, אומנם לא בתדירות של מרכז תל אביב. לכן אלו מכם אשר רוצים לעבור לצפון תל אביב, בין אם אתם רווקים או משפחות עם ילדים חשוב מאוד להקדיש כמה דקות למאמר הבא שננסה לעשות מעט סדר בשאלה, האם צפון תל אביב מתאימה יותר למשפחות או לרווקים?

צפון תל אביב זה יותר למשפחות?

השאלה הזו מעט מורכבת ומכילה בתוכה גם המון טעם אישי, אם וכבר תכננתם מעבר דירה לעיר החמה בגוש דן, רוב הסיכוים שאתם רוצים לגור באזור אורבני. אבל מבחינה נדלנית המחירים בצפון העיר למשפחות יכולים להיות מעט יותר גבוהים מאזורים אחרים בעיר, ובשביל שתוכלו לקבל פרופורציה בנוגע למחירים, אנחנו נעשה לכם סדר. נתחיל בדרום העיר כשבאזור ישנם לא מעט פרויקטים העוסקים בשיפוצי תשתיות ופרויקטים חדשים למגורים, אבל יחד עם זאת המחירים שונים בהרבה מצפון תל אביב כך שתוכלו למצוא דירות 4 חדרים שינועו החל מ1.8 לעד 3 ו4 מיליון שקלים בדרום העיר. כמובן שישנם לא מעט פרמטרים משתנים במחירים האלו, החל משיפוץ הדירה, המיקום והקרבה אל הים יכולים להיות רק חלק מהמשתנים המשפיעים על המחירים.  אם נעלה טיפה מעלה אל מרכז העיר, המחירים טיפה עולים גם כן ואם דיברנו על מומצע של מטר מרובע העומד על 23 אלף שקלים בדרום העיר, אז במרכז העיר המחירים כבר יעבור את ה30 אלף שקלים לדירות 4 חדרים ומעלה. חשוב לזכור כי המחירים בצפון תל אביב ובמיוחד לדירות בעלות 4 חדרים, המחירים יתחילו ברוב הפעמים ב2 מיליון ועם ממוצע של 40 אלף שקלים למטר מרובע. חשוב לזכור כי למרות המחירים היחסית גבוהים ביחס לאזורים אחרים בעיר, צפון העיר הינו אזור בעל תשתיות מעולות ומוסדות חינוך הנחשבים לטובים ביותר בארץ – https://yav.co.il/דירות-למכירה-בכוכב-הצפון/

צפון תל אביב זה יותר לרווקים?

גם לא מעט רווקים ורווקות מחפשים הפסקה מההמולה שבמרכז העיר ומחפשים דירת מגורים בחלק הצפוני שלה, שם ימצאו לא מעט דירות ליחידים עם תשתיות מעולות ומגוון רחב של בתי קפה ופאבים. אבל יחד עם זאת חשוב לזכור כי אזור צפון תל אביב הוא אזור מפותח, בעל תשתיות מתקדמות ובעל רווח גדול לכל תושב. יחד עם כל אלו הרווקים והרווקות יתמודדו עם מחירים של דירת 2 חדרים ו3 , יכולות להתחיל במחירים של 2 ולהסתיים גם ב16 ו17 מיליון. אבל מלבד המחירים לרווקים והרווקות בינכם שיעבור אל צפון העיר, יוכלו ליהנות משלווה ושקט שנמצאים מעט מאוד במרכז העיר, יחד עם זאת תהנו גם מפארקים רחבים ואזורי הליכה עצומים. ובנוסף לאזורים הירוקים שתוכלו להנות מהם, תוכלו להנות גם מאזורי הבילוי של צפון העיר ומגוון אטרקציות נוספות המשתרעות לכל אורך האזור.